Sevdiklerinize AnlamLı Doğum Günü Mesajlari Gönderin. 468x60 Reklam
ads

Anneler Günü

Anasayfa » Karışık Sözler » Anneler Günü »
ads

Anneler Günü Mesajı

Anne senin hakkın hiçbir şeyle ölçülemez ve ödenemez. Seni sevmeye bir ömür yetmez. Bütün zenginlikler ve dünya benim olsa, bir tane canım ANNEM ………. etmez! Aç kalp kapılarını sonuna kadar tüm öpücüklerin ve tüm sevgilerimi içine doldur. Anneler gününü kutlu olsun canım annem, seni çok seviyorum.

Sen yoksan ben de yokum. Bu dünya hengamesinde sensiz ben kaybolmuştum. Anneler Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Bu mesajı, kainatın en anlayışlı, en sevecen, en muhteşem annesine gönderiyorum. Hayatta daha iyi bir anne olduğunu sanmıyorum. Sen benim güzel ve canım annemsin. Anneler günün kutlu olsun

Bana neden çok mutlu görünüyorsun diyordun ya bunun tek nedeni sensin canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun.

Şimdi biraz büyümüş olsam bile hala senin sıcacık kollarına ihtiyacım var. Beni hiç bırakma olur mu anne, seni çok seviyorum. Sıcacık kalbin ve kollarınla Anneler günün kutlu olsun.

Canım annem, sen yalnızca benim annem değilsin. Aynı zamanda en iyi sırdaş, en iyi arkadaş ve en iyi rehberimsin. Bana daha ne verebilirsin ki sana minnettarım. Anneler Gününü kutlu olsun.

Anne gülden bir deste, anne melodisi tarifsiz bir beste, anne içinde hasret ve sevgi… Anneler günün kutlu olsun hasretim.

Kapkaranlık odama ışık oldun annem. Bana rehber, arkadaş ve öğretmen oldun annem. Mesafeler bizi ayırsa da kalpler asla ayrılmaz. Seni seven bebeğin, anneler günün kutlu olsun.

Kaybolduğumda sen bana hep bir kutup yıldızı gibi yol gösterdin.  Senin hep orada olduğunu bilmek çok mutluluk verici, iyi ki varsın hayatımda. Anneler günün kutlu olsun kutup yıldızım.BU YAZIYA YORUM YAPIN

 

Yapılan Yorumlar

Resimli Doğum Günü Sözleri  SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ads
  • Dini Sözler

  • RASTGELE RESİMLİ SÖZLER

    FACEBOOK'TA BİZ

  • Doğum Günü Sözleri
  • Doğum Günü Mesajlari